Dziękujemy Bogu za 5 tysięcy martwych Szwedów!

0
Dziękujemy Bogu za tsunami i za 5 tysięcy martwych Szwedów! Modlimy się, aby 20 tysięcy zaginionych Szwedów zostało uznanych za martwych – takie hasła umieściła na swoich stronach internetowych parafia baptystów z Westboro w USA, według której tsunami jest karą Boga za zalegalizowany homoseksualizm w Szwecji oraz wyrok przeciwko zielonoświątkowemu pastorowi Ake Green.

Według sekty z Westboro, wszyscy ci, którzy zatroskani są o swoje zbawienie, powinni opuścić „pedalską Szwecję.”

Szwedzi, którzy zginęli podczas katastrofy zbiorowo oskarżani są o turystykę seksualną. Ich pobyt w Azji miał mieć jeden cel: homoseksualny seks z nieletnimi za pieniądze.

Na witrynie znajdują się linki do innych witryn, które oznajmiają, że Bóg nienawidzi nie tylko „ciot”, ale i Kanadę i USA. Członkowie „Kościoła” dziękują także za 3 tysiące martwych gejów poległych w gruzach World Trade Center 11 września 2001 roku. – To dobrze, że Bóg wysłał muzułmanów, którzy posłali gejów do piekła. To zemsta Boga za legalizację partnerstw gejów i lesbijek w niektórych stanach – dowiadujemy się z witryny. Strona oferuje garść podobnych deklaracji, opatrzonych licznymi cytatami ze Starego Testamentu.

Link do „chrześcijańskiej” strony

***

Od autora depeszy: informacja została celowo zamieszczona w dziale „Inne religie.”

Zobacz także:

>> Ekumenizm.pl: Słowacy bronią pastora skazanego za krytykę homoseksualizmu