Spotkanie mariawickie w Dobrej

1

12 października 2014 roku (niedziela) o godzinie 15:00 w Dobrej koło Łodzi, odbędzie się spotkanie wiernych Kościoła Starokatolickiego Mariawitów na którym podjęta zostanie dyskusja na bieżące tematy związane z działalnością Kościoła w obliczu zbliżającego się Synodu.

To trzecie walne spotkanie wiernych po odbytych zebraniach w Warszawie i Mińsku Mazowieckim. Zebranie rozpocznie się od modlitwy w miejscowym kościele mariawickim (proboszcz parafii nie wyraził zgody na odprawienie nabożeństwa dla zgromadzonych i udostępnienie sali parafialnej), a następnie w części dyskusyjnej w zorganizowanym miejscu, zostanie przedstawiona dotychczasowa praca komisji wiernych, dalej rozmowa dotycząca Unii Utrechckiej, kwestie organizacyjne Synodu Ogólnopolskiego oraz spraw dot. doktryny mariawickiej. W spotkaniu mogą uczestniczyć wszyscy mariawici. Serdecznie zapraszamy!

komentarze

  • koral

    Ludzie kapłan Szczepan nie robi wam żadnej łaski,obowiązkiem każdego kapłana jest odprawianie Mszy Świętej,a świetlica nie jest jego własnością.W Warszawie było zawiadomienie o spotkaniu,ale dwa razy zrywał ktoś kartkę.Widać gołym okiem że bardzo się boją Synodu.Pamiętajcie ludzie są z wami.