Patriarcha o nadziei na pokój
- 11 czerwca, 2006
- przeczytasz w 1 minutę
Śmierć Abu Musab al-Zarqawi’ego pozwala mieć na dzieję na pokój w Iraku – uważa patriarcha Kościoła chaldejskiego Emmanuel III.Czytelnicy AsiaNews ze zdziwieniem przyjęli informację o słowach duchownego nt. śmierci irackiego terrorysty. Patriarcha (na zdj.), który przewodniczy największemu Kościołowi chrześcijańskiemu w Iraku wyjaśnił jednak, że źle jest, gdy pokój zaprowadza się kosztem życia człowieka. Wzajemne zabijanie się nie zaprowadzi do niczego dobrego — dodał Emmanuel III.
Śmierć Abu Musab al-Zarqawi’ego pozwala mieć na dzieję na pokój w Iraku – uważa patriarcha Kościoła chaldejskiego Emmanuel III.
Czytelnicy AsiaNews ze zdziwieniem przyjęli informację o słowach duchownego nt. śmierci irackiego terrorysty. Patriarcha (na zdj.), który przewodniczy największemu Kościołowi chrześcijańskiemu w Iraku wyjaśnił jednak, że źle jest, gdy pokój zaprowadza się kosztem życia człowieka. Wzajemne zabijanie się nie zaprowadzi do niczego dobrego — dodał Emmanuel III.